Літня школа УДО 2023: на шляху до натхнення і резильєнтності

Завдяки підтримці Європейської асоціації дослідників освіти 6-12 серпня члени УАДО зібралися в чарівній Ворохті, щоб підтримати один-одного, почерпнути натхнення і стати більш резильєнтним. 

У цей незабутній тиждень учасники Літньої школи резильєнтності УАДО на лише пізнали основи травмоорієнтованого викладання і наукових досліджень, а й мали нагоду зайнятися йогою, танцями і створювати естетичні вироби з допомогою технік декупаж і мотання.

Учасники Першого забігу УАДО переконалися в цінності фізичної активності для підтримання фізичної форми і емоційного балансу.

Сесії щодо здорового харчування і тілесних практик змусили замислитися щодо того, як піклування про харчування і тіло можуть допомогти знизити стрес, тривогу і покращити якість життя.

ЛІтня школа стала майданчиком для підвищення професійної кваліфікації професорсько-викладацького складу закладів вишої освіти, на підтвердження чого її учасники отримали сертифікати   

Відео про Літню школу англійською мовою

Відео про Літню школу українською мовою 

Coaches
Оксана Заболотна, Ольга Гончарова, Ірина ДІденко, Єлизавета Панченко, Зоряна Гнатів, Олена Дмитроца, Олег Комар, Олена Зеліковська
Videos