Сприяння міжкультурному діалогу щодо реформування освіти в Чернівецькій області

Body
1

Українська асоціація дослідників освіти розпочинає новий проект «Сприяння міжкультурному діалогу щодо реформування освіти в Чернівецькій області», право на реалізацію якого здобула в результаті конкурсного відбору. Термін реалізації проекту 02 травня 2018 - 31 листопада 2018 рр. Його мета - проведення емпірико-соціологічного та аналітичного дослідження  серед усіх зацікавлених сторін щодо реалізації ст. 7 Закону України «Про освіту»  та розробки рекомендацій щодо необхідних заходів реформування середньої освіти в Україні з урахуванням зауважень Венеціанської комісії. Керівник проекту - проф. С.Щудло.Проект здійснюється в межах програми "Просування реформ в регіони" за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid) та Міжнародного фонду «Відродження» (http://www.irf.ua), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та "Європейською правдою".

У межах проекту передбачено проведення соціологічного опитування методами глибинного інтерв'ю та формалізованого інтерв'ю з представниками влади, національно-культурних товариств, студентами, учнями та їхніми батьками, вчителями, а також проведення двох круглих столів, під час яких планується представлення та обговорення результатів, формування рекомендацій.

Партнерську підтримку УАДО у даному проекті надає Громадська організація «Інститут місцевого самоврядування» (керівник - доц. Сергій Яремчук, м.Чернівці).

Аналогічні проекти реалізуються у Закарпатській та Одеській областях. Зокрема реалізатором проекту в Одеській області є Південноукраїнське відділення Соціологічної асоціації України (керівник -- проф.Олена Лісеєнко), в якому Українська асоціація дослідників освіти є організацією-партнером.

Українська
Категорія проекту