Інформація про VI конференцію УАДО «Українська освіта і освітні дослідження в умовах війни»

28 червня 2022 року відбулася VІ Міжнародна наукова конференція Української асоціації дослідників освіти «Українська освіта й освітні дослідження в умовах війни».

Конференція відбувалася на платформі zoom.

Робота конференції проводилася у форматі чотирьох дискусійних панелей. На кожну панель учасники могли зареєструватися окремо.

На першій дискусійній панелі «Українська освіта й освітні дослідження в умовах війни: погляд ззовні»яке модерувала проф. Оксана Заболотна, з доповідями виступили президент Європейської асоціації дослідників освіти Джо О’Хара, президентка Литовської асоціації дослідників освіти Людмила Рупшене, ад’юнкт Університету Казимира Великого в Бидгощі Віолетта Юнік та  член наглядової ради Європейської асоціації спеціалістів із комунікації у вищій освіті Мартін Вітковскі.

11

На другій дискусійній панелі «Українська освіта й освітні дослідження в умовах війни: погляд зсередини», яку модерувала доц. Людмила Загоруйко, з доповідями виступили проф. Наталя Холявко (Національний університет «Чернігівська політехніка») проф. Марина Бойченко (Сумський державний педагогічний університет ім. Антона Макаренка), доц. Олена Бойка (Запорізький національний університет), доц. Ангеліна Колісніченко (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини), проф. Катерина Михайльова (Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»).

11  

На третій дискусійній панелі «Українська асоціація дослідників освіти: що ми робимо сьогодні і що ми зможемо зробити завтра»яку модерувала доц. Тетяна Медіна, з доповідями виступили проф. Оксана Заболотна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини), доц. Людмила Загоруйко (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка), доц. Алла Красуля (Сумський державний університет) та проф. Олена Ковальчук (Волинський національний університет ім. Лесі Українки).

11

На четвертій дискусійній панелі «Проєкти розвитку української освіти та освітніх досліджень: творча майстерня генерування ідей»яку модерувала доц. Алла Красуля, з доповідями виступили доц. Євген Плотніков (Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя), проф. Сергій Курбатов (Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана), проф. Вікторія Меняйло (Запорізький національний університет). Також на панелі було презентовано результати двох проєктів-переможців оголошеного у минулому році конкурсу малих грантів на великі проєкти від УАДО. Результати представила доц. Оксана Олійник (проєкт «Агенти освітніх змін»: соціально-інституційний портрет експертів НАЗЯВО») та доц. марина Прокоф’єва (проєкт «Fake-free-освіта»).

11

Учасники четвертої інтерактивної панелі мали змогу попрацювати в групах та представити ідеї групових проєктів, спрямованих на розвиток української освіти й освітніх досліджень.

Вважаємо, що шоста конференція УАДО стала майданчиком для обміном думками щодо покращення якості освіти й освітніх досліджень в умовах війни. Конференція сприяла появі нових ідей щодо написання та реалізації проєктів, а також співпраці з українськими і зарубіжними дослідниками!