Медіамости у рамках проєкту "Будуємо мости, щоб зруйнувати стереотипи і упередження"

11Запрошуємо Вас до участі в медіа-мостах “Будуємо мости, щоб зруйнувати стереотипи та упередження”, що відбудуться щопонеділка (20 вересня - 11 жовтня 2021 року) о 17.00 в онлайн форматі. Відкрите обговорення транслюватиметься на Youtube та Facebook https://www.facebook.com/events/574129844023658/?ref=newsfeed, охоплюючи різні категорії населення та залучаючи їх до діалогу.

Організатором заходу є Українська асоціація дослідників освіти за підтримки Центру Управління і Культури Європи університету Санкт-Галлена (Center for Governance and Culture in Europe University of St.Gallen) (Швейцарія).

Маючи широкий науково обґрунтований емпіричний матеріал, ми хочемо запросити Вас до обговорення окремих аспектів мовного питання, яке є гострою проблемою протягом досить тривалого часу і зумовлює багато бурхливих та емоційних дискусій. “Будуємо мости, щоб зруйнувати стереотипи та упередження” – теми медіа-мостів: 1. “Представники румунської меншини в Україні не говорять українською” (20 вересня 2021 р.) 2. “Молоді представники румунської меншини не хочуть вивчати українську, оскільки пов’язують свої подальші життєві стратегії з роботою за кордоном” (27 вересня 2021 р.) 3. “Мовний закон руйнує школи національних меншин” (4 жовтня 2021 р.) 4. “Неможливо однаково добре розмовляти українською (як державною мовою) та румунською (як рідною мовою)” (11 жовтня 2021 р.)